تاریخ انتشار:93/10/30 - 17:20
شماره مطلب:13931030

بیانیه بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع)

بیانیه بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع(
اقدام شرم آور و دین‌ستیز نشریه معلوم‌الحال فرانسوی در بازنشر کاریکاتور موهن علیه پبامبر مهر و رحمت، حضرت محمد مصطفی (ص) قلوب تمامی آزادگان جهان و موحدان و متدینان خصوصا مسلمانان عالم را جریحه دار کرد.
ضمن محکومیت هرگونه اعمال تروریستی، قاطعانه اقدام موهن نشریه فرانسوی را در توهین به ساحت مقدس حضرت خاتم الانبیاء پیامبر اسلام(ص)، محکوم کرده و از عموم آزادمردان و مسئولین می خواهیم تا در برابر این اقدام وقیحانه موضعگیری نموده و تلاش خود را صرف افشای پشت پرده جریان های تروریستی اسلام نما و اهانت کنندگان به ساحت مقدس حضرت ختمی مرتبت(ص) کنند. به امید روزی که جهان با ظهور مصلح آخرالزمان، مهدی موعود (عج) سرشار از شمیم عطر آموزه های اسلام ناب محمدی(ص) شود.
از این رو ما بسیجیان پایگاه مقاومت امام جعفر صادق (ع) ضمن محکوم کردن این اقدام گستاخانه و اهانت به رحمه للعالمین حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) آماده ایم که با پیروی از فرامین و دستورات ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای( مدظله العالی) جان ناقابل خود را نثار اسلام عزیز، پیامبر مهربانی و اهل بیت علیهم السلام نموده و آمادگی خود را برای مقابله با شیاطین کفر و استبداد اعلام می داریم.
 
فرماندهی واعضا ء شوراء وبسیجیان پایگاه مقاومت امام جعفر صادق (ع)

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری