آرشیو

 • 4/خرد/1394 - 17:25
   
  پس از آغاز جنگ ایران و عراق در ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ خورشیدی شهر خرمشهر به دلیل نزدیک بودن به مرز شلمچه، یکی از اولین نقاطی بود که مورد حمله ارتش بعثی عراق قرار گرفت.
   
 • 4/خرد/1394 - 17:05
  به گزارش روابط عمومی پایگاه مقاومت بسیج  امام جعفر صادق (ع)جلسه اعضاء شورا با حضور فرمانده در تاریخ 94/02/31 ساعت 10:00 در محل دفتر فرماندهی جهت برنامه و جدول زمانبندی جلسات ماهانه اعضاء شورا ، تشکیل جلسات حلقه های صالحین   با نقطه نظرات و گزارش  اعضاء شورا به جمع بندی رسیده و گزارش به صورت مشروح اعلام خواهد شد.
 • 3/خرد/1394 - 17:17
  بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌ (۱)
  و صلّی الله علی محمّد و ءاله الطّاهرین‌
 • 3/خرد/1394 - 17:10
  یکوقت در مورد جانبازها فکر میکردم، که به نظرم رسید گاهی فضیلت آنها از شهدا هم بیشتر است. جانباز کسی است که بعد از آن‌که قسمتی از بدنش را در راه خدا داد و عضو یا اعضای شهیدی را با خودش همراه کرد و در بقیه‌ی مدت زندگی و عمرش هم متقی و شکرگزار بود و عمل صالح انجام داد، خدای متعال در مورد این‌گونه از مجروحین جنگ در قرآن میفرماید: «الّذین استجابوا للَّه و الرّسول من بعد ما اصابهم القرح للّذین احسنوا منهم و اتّقوا اجر عظیم». کلمه‌ی «عظیم» در پایان این آیه‌ی شریفه، قابل تأمل است.
 • 23/ارد/1394 - 12:15
  روز مَبْعَث، روزی است که حضرت محمد، پیامبر گرانقدر اسلام، به درجه پیامبری برگزیده شد. در تقویم هجری قمری، ۲۷ رجب روز مبعث است. حضرت محمد مصطفی در روز (۲۷ رجب) سال ۴۰ عام الفیل، همزمان با سال ۱۳ پیش از هجرت پیامبر اسلام، در غار حرا، توسط (جبرئیل) و از سوی خدا به پیامبری نایل آمد و مأمور شد که چندخداپرستی و بت‌پرستی را از زمین بردارد و خداپرستی را رواج دهد و پیام وحی را به مردم برساند. روز مبعث، روز برانگیختن خردهایی است که در تابوت خُرافه گرایی، هوس پرستی و جهل پیشگی دفن شده بود. روز مبعث روز تولّد عاطفه هاست؛ عاطفه هایی که در رقص شمشیرها زخمی می شد و در جنگل نیزه ها جان می باخت.
 • 8/بهم/1393 - 16:17
  انقلابی چون سحر ظلمت شکن
  تا به عمق کلبه‏ها پرتوفکن
  فجر نورافشانی قرآن و دین
  فجر قدرت‏یابی مستضعفین
 • 8/بهم/1393 - 16:14
  این دهه فجر است گویی نوبهار
  وین همه مهراست از او یادگار
  غصه ها رفتند و افسانه شدند
  ناله ها فریاد مستانه شدند
  دردهه فجرامتش پیروزشد
  ماه بهمن ماه جان افروزشد
  دهه شکوهمند فجر مبارک باد
 • 30/دى/1393 - 17:32
  مقام معظم رهبری
  اختلافات مسئولین ، خیانت به کشور است
  اختلاف نظرها نباید به میان مردم کشانده و دست مایه ای برای جنجال و هیاهوی رسانه های بیگانه و دشمنان شود و همه باید متوجه مسئولیت خود و شرایط حساس کنونی باشند.
  چالش ملت ایران با آمریکا ادامه دارد و در عین حال موجب آبدیده تر شدن ملت است.در این چالش، همواره باید مراقب طرف مقابل بود و لحظه ای از او غفلت نکرد زیرا اگر دچار راحت طلبی و غفلت شویم شکست میخوریم.
 • 30/دى/1393 - 17:20
  بیانیه بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع(
  اقدام شرم آور و دین‌ستیز نشریه معلوم‌الحال فرانسوی در بازنشر کاریکاتور موهن علیه پبامبر مهر و رحمت، حضرت محمد مصطفی (ص) قلوب تمامی آزادگان جهان و موحدان و متدینان خصوصا مسلمانان عالم را جریحه دار کرد.
 • 29/آذر/1393 - 17:20
  با نام رضا به سینه ها گل بزنید
  با اشك به بارگاه او پل بزنید
  فرمود كه هر زمان گرفتار شدید
  بر دامن ما دست توسل بزنید

صفحه‌ها

پیوندهای تصویری